výroba web stránok

PORTFÓLIO

 

Doba výroby štandardnej web stránky o rozsahu 10-30 podstránok trvá 10 dní, okrem prípadov kedy vytváraná stránka obsahuje väčšie množstvo podstránok (30 a viac).
Výroba jednostránkového alebo extrémne jednoduchého webu môže mať obmedzený význam, pretože vyhľadávače, ako napríklad Google, sa pri indexovaní webových stránok sústreďujú na obsah a relevanciu. Ak na jednostránkovom webe chýbajú podstatné informácie a obsah, vyhľadávače ho môžu prehliadať alebo ho bude mať nízku viditeľnosť vo výsledkoch vyhľadávania.

Všetko, čo sa týka Vašich predstáv, nemusí automaticky získať akceptáciu zo strany Google. Aj keď samozrejme existuje možnosť, že keď máte osobné vzťahy s riaditeľom tejto spoločnosti, veci sa môžu zmeniť. Je potrebné si uvedomiť, že Google má svoje vlastné pravidlá a ak chcete, aby Vaša stránka bola úspešná na ich platforme, je potrebné dodržať technologické a obsahové požiadavky, ktoré si Google vyžaduje. V roku 2023, v skutočnom svete, to práve takto funguje.

V dnešnej digitálnej dobe je jasné, že ak váš web nezachytí pozornosť a záujem Googlu, je ako keby vôbec neexistoval. Google je dominantný hráč vo svete vyhľadávačov a väčšina užívateľov sa spolieha na neho pri hľadaní informácií a objavovaní nových webových stránok.

Ak sa váš web neobjaví vo výsledkoch vyhľadávania, strácate príležitosť dosiahnuť široké publikum a získať cennú návštevnosť. Súťaž vo virtuálnom priestore je neúprosná a bez prítomnosti vo výsledkoch vyhľadávania je váš web vystavený riziku byť prehliadaný alebo ignorovaný. Nezáleží na tom či ste malá firma alebo korporácia, Google to nerozlišuje.

  e-mail: info@web-stranka.com
  tel: +421 949 643 043
 +421 940 110 197

Tvorba webových stránok

check red colorZhotovím Vám moderné webové stránky s responzivním dizajnom a s redakčným systémom pre vlastnú správu obsahu. On-page SEO a https zabezpečenie je samozrejmosť.

Optimalizácia pre mobily

check red colorPodiel mobilných zariadení na návštevnosti webových stránok sa v súčasnosti sa pohybuje okolo 40% a ich podiel neustále rastie. Na to je dôležité byť pripravený - rovnako tak, ako sú pripravené stránky, ktoré si práve prezeráte.

Redesign webových stránok

check red colorRedesign webových stránok je vhodný v prípade, že už svoje stránky máte, ale potrebujete inovovať ich vzhľad alebo ak ich chcete rozšíriť o nové užitočné funkcie.

Analýza návštevníkov

check red colorPre rozhodovanie o obchodnej stratégii je veľmi dôležité poznať svojho návštevníka - vek, pohlavie, záujmy, aké stránky a súbory ho na webe najviac zaujímajú, odkiaľ prišiel, akú dlhú dobu na stránkach strávil, apod.

E-shopy & katalógy

check red colorE-shopy, s ktorými sa veľmi dobre pracuje a splnia všetky vaše očakávania. Zvládnem tiež galérie, rezervačné stránky alebo ďalšie, rozsiahlejšie projekty.

Správa a aktualizácia

check red colorPre väčší komfort Vám ponúkam správu a aktualizáciu Vašich webových stránok, ktorá zahŕňa pravidelnú údržbu, zálohovanie dát, monitoring dostupnosti stránok 24hod / 7dní v týždni, návrhy na ďalší rozvoj stránok, apod.

created by: Marek Sarvas