REDAKČNÝ SYSTÉM JOOMLA

logo

skcsende
 • tvotba web stránok
 • tvotba web stránok

Základný balík Joomla! je vytvorený pre jednoduchú inštaláciu aj pre bežného užívateľa. Vďaka tomu väčšina ľudí nemá problémy s inštaláciou a spustením software, spolu s tým je dostupná široká miera podpory pre začiatočníkov. Vďaka rastúcej aktívnej komunite desiatok tisíc užívateľov a vývojárov nie je problém kedykoľvek vyhľadať riešenia problémov a otázok.Po inštalácii a spustení Joomla! je aj pre netechnicky založených užívateľov jednoduché pridávať a spravovať obsah, súbory, kritické údaje pre chod spoločnosti alebo organizácie. Ktokoľvek zo základnými znalosťami office riešení je schopný naučiť sa jednoducho spravovať stránku pod Joomla!.

Cez jednoduché, na prehliadači založené rozhranie (v slovenčine) budete schopný pridávať novinky, správy, spravovať obsah, pracovné ponuky, obrázky produktov, neobmedzené množstvá sekcíí a stránok, obsahov a pod. na vašej webstránke.

Joomla! je výkonná aplikácia na správu obsahu bežiacej stránky, ale skutočné možnosti poskytuje práve jej aplikačný framework. Tento dáva možnosť tisíckam vývojárov vo svete vytvárať neobmedzené množstvo doplnkov a rozšírení systému čo umožnuje Joomla! nasadenie v akejkoľvek oblasti. Tu je len niekoľko príkladov nasadenia stoviek dostupných rozšírení systému:

 1. joomlaDynamické tvorby formulárov
 2. Obchodné a organizačné katalógy
 3. Správa dokumentov
 4. Obrázkové a multimediálne galérie
 5. E-commerce riešenia
 6. Online obchody
 7. Správa hotelov a rezervácií
 8. Diskusné fóra a chaty
 9. Kalendáre
 10. Blogg software
 11. Katalógové riešenia
 12. E-mail newslettre
 13. Zbieranie dát a hlásenia
 14. Systémy reklamných bannerov
 15. Predplatné systémy
 16. a oveľa viac…

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

https

 

 

 

Získajte najslobodnejší hosting podľa vašich predstáv