výroba web stránok

 WEB DESIGNER

Spoločne vybudujeme váš digitálny svet

Tvorba webových stránok

checkZaoberám sa tvorbou webových stránok postavených na redakčnom systéme Joomla, ktorý patrí medzi jeden z najobľúbenejších systémov poskytovaných zadarmo.

Viac informácií o tvorbe...

Redesign webových stránok

checkAk už svoje stránky máte a potrebujete ich inovovať, nastupuje redesign webových stránok. Existujúce informácie sa doplnia novými modernými technológiami.

Viac informácií o redizajne...

Optimalizácia pre telefóny

checkPodiel mobilných zariadení na návštevnosti webových stránok sa v súčasnosti sa pohybuje okolo 40% a ich podiel neustále rastie. Na to je dôležité byť pripravený - rovnako tak, ako sú pripravené stránky, ktoré si práve prezeráte.

Viac informácií o responzivite...

E-shopy & katalógy

checkE-shopy nie sú komplikované, hlavná výhoda tvorby e-shopu v CMS Joomla je jednoduché ovládanie, jednorazová investícia a množstvo rožširujúcich modulov.

Viac informácií o komercii...

Analýza návštevníkov

checkZa hlavny ukazovateľ úspešnosti web-stránky je považovaný predovšetkým celkový počet a trendy návštev na webe. Najrozšírenejším a nástrojom pre analýzu návštevnosti je Google Analytics.

Viac informácií o analýzach...

Správa a aktualizácia

checkPre väčší komfort Vám ponúkam správu a aktualizáciu Vašich webových stránok, ktorá zahŕňa pravidelnú údržbu, zálohovanie dát, monitoring dostupnosti stránok 24hod / 7dní v týždni.

Viac informácií o aktualizácách...

Zaoberám sa komplexnou tvorbou profesionálnych webových prezentácií. V tejto digitálnej ére, kde je internet stredobodom komunikácie, nákupov a informácií, viem, aké je dôležité mať silnú online prítomnosť. A práve tu prichádzam do hry s mojou schopnosťou vytvárať moderné a lákavé webové stránky, ktoré vás budú efektívne reprezentovať.

Prečo Je Online Prítomnosť Dôležitá? Už ste iste počuli, že kto nie je na internete, ako by nebol. V dnešnej dobe je to viac pravda ako kedykoľvek predtým. Internet je miestom, kde sa stretávajú potenciálni zákazníci a kde je možné osloviť vašu cieľovú skupinu. Vaša online prítomnosť je kľúčom k úspechu, bez ohľadu na to, či ste malý podnikateľ, živnostník alebo veľká spoločnosť.

Moje Skúsenosti a Expertíza: Mám za sebou množstvo projektov v oblasti tvorby webových stránok a viem, aké sú dôležité detaily. Moderný web musí byť nielen vizuálne atraktívny, ale aj jednoduchý na používanie a rýchlo sa načítavať. Svoje technické znalosti spájam s kreativitou, aby som vytvoril stránku, ktorá vás bude reprezentovať v najlepšom svetle.

Redakčný Systém Joomla - Moja Voľba Pre Jednoduchosť: Na vytváranie stránok preferujem redakčný systém Joomla. Prečo? Pretože to je spoľahlivý nástroj, ktorý umožňuje jednoduchú správu obsahu. Aj keď nie ste technický zázrak, naučíte sa rýchlo ovládať tento systém a udržiavať svoju stránku aktuálnu.

Prečo ja:

  1. Skúsenosti a Expertíza: Mám za sebou roky skúseností v tvorbe stránok pre rôzne potreby a odvetvia.
  2. Individualizovaný Prístup: Každý projekt je pre mňa unikátny. Spolu nájdeme riešenie, ktoré bude presne vyhovovať vašim cieľom.
  3. Moderný Dizajn: Moja tvorba sa zameriava na moderný a príťažlivý dizajn, ktorý osloví vašich návštevníkov.
  4. Optimalizácia pre Vyhľadávače: Vaša stránka bude optimalizovaná pre vyhľadávače, aby ste mali čo najlepšiu viditeľnosť.
  5. Odborná Podpora: Nebudete na to sami. Okrem tvorby vám poskytnem návody na správu a údržbu svojej stránky.

 

Internetové stránky sú vašou vizitkou, klienti už dávno nepoužívajú Zlaté stránky a väčšina služieb sa vyhľadáva na internete. Vzhľad a prevedenie webu rozhodne o tom, či bude váš web pre užívateľov lákavý a či ho navštívi znova. U webov sa držím najnovších trendov a dbáme, aby vzhľad plne korešpondoval s požiadavkami modernej doby, preto dbám na prepracovaný vzhľad, ktorý vie rýchlo zaujať.

Vytváram webové stránky úplne od piky, ale môžete si nechať prerobiť aj váš súčasný web, ktorý oblečiem do nového kabáta, aby ľahko zaujal vás i vaše návštevníkov. Jednoducho ma kontaktujte a nezáväzne sa opýtajte, dbám na individuálny prístup a zameriavam sa najmä na spokojnosť klientov.

 e-mail: info@web-stranka.com
 tel: +421 949 643 043
  +421 940 110 197
  Skalica, Slovensko, EU

Redakčný systém

check red colorCMS - naprogramovaný systém - zmes programov, ktorý zjednodušuje tvorbu webu, nemusíme nič programovať, tento systém sa nainštaluje na  webhosting a prispôsobí tak aby spĺňal vaše potreby, prihlásite sa do neho pod svojím heslom a môžeme vkladať alebo meniť obsah svojho webu. (podobne ako na Facebooku) Ja použivam redakčný systém Joomla. Sú samozrejme aj iné CMS, Wordpress, Magneto, Drupal atd...

Čo je to doména

check red colorDoména je meno, jedinečné na celej sieti internet. Existuje zažitá obyčaj nazvať doménu po názve firmy, efektívnejšie je však nazvať ju podľa toho čo prezentuje. Nikto nebude hľadať a nevie čo je to "mirex" alebo "mitopesa" ale veľa ľudí bude hľadať "vyskove-prace", "cukraren-skalica" alebo "zubar-nitra". Domén k jednej web-stránke môžete mať aj viac.  Koncovka za bodkou samozrejme musí byť, ale nie je podmienka aby bola ".sk", rovnako dobre môže doména končiť ako ".com",  ".eu" a podobne...

Čo je to webhostig

check red colorUložisko - server - stroje - datacentrá, na ktorých je uložený váš web, vaša internetová stránka. Je to v podstate prenájom časti servera - serverov, presklený výklad kam sa webová stránka umiestni tak, aby bola perfektne viditeľná kdekoľvek na internete. Od hostingu sa požaduje rýchlosť, bezpečnosť, 24/7 dostupná technická podpora a komfortné služby. Solídna webhostingová firma sa nemusí nachádzať na území SR a v konečnom dôsledku asi ani taká nie je, nezáleži však na tom, svet je rozhodne väčši ako humná za dedinou.

Čo je to virtuálny server - VPS

check red colorPredstavte si serverovňu a v nej veľký "regál" , v ktorom sú skladované jednotlivé servery. Každý taký server má nejaké železo a drôty a je väčšinou napojený na centrálne harddisky . Na tomto serveri beží akási nadstavba - program, ktorá umožňuje server rozčleniť na niekoľko menších virtuálnych serverov, ktoré sa zvonku správajú ako samostatné servery, a nastaviť im individuálny výkon. Na jednom fyzickom stroji, ktorý je mimoriadne výkonný, môžu byť teda oddelene prevádzkované rôzne viruálne stroje , bez toho aby sa navzájom ovplyvňovali. Táto stránka využiva samostatný prenajatý VPS server za $5 mesačne v Kalifornii, USA a jej kópie sú replikované v stovkách datacentier Cloudflare po planéte.

Čo je to HTTPS protokol?

check red colorSkôr platilo, že použiť zabezpečené pripojenia cez HTTPS je povinnosťou každého prevádzkovateľa webových stránok, kde sa od užívateľa vyžadujú akékoľvek citlivé údaje (napríklad prihlásenie). Teraz sa to ale týka všetkých webových stránok. Od júla 2018 totiž prehliadače zobrazujú varovanie "nezabezpečený" ( "Not Secure") u všetkých webových stránok na nezabezpečenom protokole HTTP. Upozornenie "nezabezpečené" sa zobrazuje na všetkých stránkach, ktoré nepoužívajú HTTPS , nie len na stránkach s formulárom. Google Vás bude sankcionovať a Vaša stránka sa vo vyhľadávaní prepadne niekam na 10 stranu. Pokiaľ si totiž pohneváte Google, je to ako nahnevať nejaké lokálne boźstvo.

created by: Marek Sarvas